Inhalatora noma bērniem

Inhalators ir medicīnas ierīce, ar kuru var veikt inhalācijas — ārstniecisko vielu ieelpošanu. Inhalācijas ir viens no efektīvākajiem un biežāk izmantotajiem elpceļu slimību ārstēšanas veidiem, jo nodrošina tiešu un ātru iedarbību uz elpceļu gļotādu, kurā notiek iekaisuma process.

 

 inhalators.jpg
Inhalatoru nomas cena ir 1,5 EUR dienā. Minimālais nomas līguma termiņš ir 7 dienas.

Lai nodrošinātu inhalatora efektīvu terapeitisko darbību, nomniekam tiks izdots individuālais smidzinātāja komplekts ar bērnu masku.


Kur saņemt ierīces?

SIA “Daugavpils bērnu veselības centrs” 215. kab. pie galvenās medicīnas māsas Ritas Kličovas. Kontakti saziņai tālr.: 65457701 vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Izsniegšanas laikā jānoslēdz nomas līgums un personāls pirms ierīču izsniegšanas veiks apmācību par inhalatoru pareizu ekspluatāciju.


Kas jāņem līdzi?

Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.


Atbildība par lietošanu.

Nodrošinam inhalatoru darbību atbilstoši ražotāja tehniskajai specifikācijai. Jūsu pienākums ir saņemt no ārstējošā ārsta norādes, kādus šķīdumus izmantot inhalāciju terapijai un to devas.