Par iestādi

Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Daugavpils bērnu veselības centrs” ir kapitālsabiedrības statuss. Kapitāla daļu turētājs ir Daugavpils pilsētas pašvaldība.

SIA “Daugavpils bērnu veselības centrs” piedāvā plašu medicīnisko pakalpojumu spektru bērniem: ārstu speciālistu pakalpojumus, diagnostikas pakalpojumus - ultrasonogrāfiju, doplerogrāfiju, rentgenogrāfiju, sirds asinsvadu sistēmas funkcionālos izmeklējumus, endoskopiju; dežūrārsta pakalpojumus, dienas stacionāra pakalpojumus, audiologopēda pakalpojumus; vakcinācijas pakalpojumus, hronisko obstruktīvu plaušu slimību kabineta pakalpojumus, kā arī rehabilitācijas un fizikālās medicīnas pakalpojumus, tai skaitā dūņu terapiju un sāls terapiju, veselības aprūpi mājās. Centra speciālisti strādā ar jaunāko augstas precizitātes diagnostikas iekārtām, kas ļauj laicīgi noteikt pareizo diagnozi.

Latgales reģionā tā ir vienīgā medicīniskā iestāde, kur centralizēti tiek piedāvāti nepieciešamie medicīniskie pakalpojumi bērniem.

Centra teritorija ir labi piemērota veselības aprūpes, veselības veicināšanas un rehabilitācijas profila pakalpojumu sniegšanai, jo atrodas Daugavpils pilsētas centrā, tādējādi tā ir viegli pieejama vairumam Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem un esošā apkārtējā vide potenciāli veicina kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu.

SIA „Daugavpils bērnu veselības centrs” ir mājīga vieta, kur mazos pacientus un viņu vecākus sagaida augstākās klases profesionāļi, kas saprot bērnus un atbalsta viņu vecākus.