Halokamera - sāls terapija

Sāls terapiju bērniem var saņemt ar ārsta nosūtījumu kā maksas pakalpojumu.

Sāls terapija nozīmīga: saaukstēšanās slimību profilaksei, imūnās sistēmas stiprināšanai, bronhiālās astmas profilaksei, nervu sistēmas relaksācijai.

Sāls terapija ir dabīga un efektīva dziedināšanas metode, kas lieliski piemērota bērniem un pieaugušajiem veselības stiprināšanai bez zālēm.

Halokameras dabīgais klimats veido vidi, kurā nav kaitīgu mikroorganismu un alergēnu. Sienas un grīda klāta ar daudzkārtainu sāls pārklājumu, kas rada antibakteriālu un antialerģisku vidi.

Sāls terapijas neatņemama sastāvdaļa ir haloģenerators,  kurš aprīkots ar speciālu elektronisku iekārtu, kura nodrošina vienmērīgu sāls aerosola plūsmu visa seansa laikā. Seansa laiks ir 30 minūtes.

Halokameras apmeklējums ieteicams astmas un alerģisko simptomu atvieglošanai, imūnās sistēmas stiprināšanai, cilvēkiem ar biežām elpceļu saslimšanām, kā arī paaugstinātas psihoemocionālās spriedzes un bezmiega gadījumā, kā arī palīdz ādas slimību ārstēšanā.

Halokameru iesaka apmeklēt no 10-20 reizēm viena kursa laikā.

Balstoties uz  sāls terapijas pētījumiem, sāls aerosola mikro daļiņas iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un sēnītes, tajā pašā laikā dabīgi stiprinot imūnsistēmu.
Pēc katra seansa tiek nodrošināta maksimāla gaisa apmaiņa un uzkopšana.

Sāls terapijas kontrindikācijas: tuberkuloze; onkoloģiskas saslimšanas; visas saslimšanas asā formā vai saasinājuma stadijā; individuāla nepanesamība.

Pirms halokameras apmeklējuma obligāti ieteicams konsultēties ar ārstu.

Pakalpojumus sniedz fizikālās un rehabilitacijas medicīnas māsas:
Vera Timohova, Fiodosija Kalašņikova, Nataļja Stepanova, Jeļena Orbitāne, kā arī Žanna Vilcāne – sertificēta apakšspecialitātē “Fizikālās terapijas metodē”.

Pakalpojumu sniedz darba dienās, pierakstīšanās 308. kabinetā vai zvanot reģistratūrā – tālr.65422450, 65422153